Wiadomoto Dom Jak dopasować wieszak na ręczniki do grzejnika?
Dom

Jak dopasować wieszak na ręczniki do grzejnika?

2 min czytania
1
630
grzejnik dekoracyjny

O ile suszarki łazienkowe na ręczniki początkowo były uważane za coś luksusowego, teraz są mniej powszechne w naszych domach. W rzeczywistości, zwiększona popularność grzejników tzw. „łazienkowych” jest obiecującą perspektywą, ponieważ wskazuje na konkurencyjność marek, w których są one coraz bardziej dostępne.

Posiadają różną gamę stylowych wzorów i dodatków w postaci akcesoriów, do wygodnego suszenia nie tylko ręczników po kąpieli.

Aby zagwarantować, że na pewno wybierzesz odpowiedni wieszak do grzejnika, warto pomyśleć o wszystkich potrzebach z jakimi zmagasz się w dniu codziennym. Zastanów się, ile osób będzie korzystało z takiego dodatku – jeśli masz większą rodzinę, wieszak będzie prawdopodobnie potrzebny do suszenia wielu ręczników, ale na przykład zabawek po kąpieli. Jeśli mieszkasz sam lub tylko z partnerem, możliwe że wystarczy wieszak do suszenia ubrań i butów ?

W ofercie marki Enix posiadamy nie tylko wieszak na ręczniki. U nas możesz także zaopatrzyć się w komponenty towarzyszące, aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność Twojej łazienki.

Przedstawiamy grzejnik dekoracyjny REVO z idealnie dopasowanymi dodatkami. Do tego modelu grzejnika oprócz wieszaka, możesz dobrać specjalnie zaprojektowaną ergonomiczną półkę – do suszenia nie tylko ręczników, ale również ubrań, zabawek, butów i wielu innych akcesoriów, co znacznie zwiększa przestrzeń do łazienki.

Łazienkowy wieszak oraz półka marki Enix – to efektywne rozwiązanie, które z pewnością zmaksymalizuje przestrzeń, czyniąc tym samym grzejnik dekoracyjny REVO, jednym z najbardziej popularnych na rynku!

Comments are closed.