Wiadomoto Zdrowie Gdzie wykonać badania laboratoryjne w Warszawie?

Gdzie wykonać badania laboratoryjne w Warszawie?

4 min czytania
0
732
uslugi badania laboratoryjne 1024x682 1

Stolica oferuje naprawdę bogatą ofertę placówek medycznych wykonujących badania laboratoryjne. Zastanawiacie się, która jest najlepsza? Pod lupę należy wziąć zakres wykonywanych usług, ich profesjonalizm, sposób umawiania wizyt oraz sposób i szybkość otrzymania wyników. Bowiem placówka placówce nierówna. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia skupionego na pacjencie, udaj się do placówki Babka Medica. Działamy od 2005 roku i zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet i dzieci, z położeniem nacisku na edukację i promocję zdrowia kobiet. To przyjazne, profesjonalne miejsce dla wszystkich kobiet. Kobiety górą.

Zakres wykonywanych usług

Wykonujemy szereg standardowych, a także specjalistycznych badań laboratoryjnych, Zapoznaj się z naszą bogatą, kompleksową ofertą na stronie www.babkamedica.pl lub zadzwoń na infolinię

Profesjonalizm wykonania badań

Cennik dostępny jest u nas na stronie, dzięki czemu od razu jesteś w stanie określić czy porównać cenę wybranych badań. Szczegółowe i profesjonalne informacje na temat wszystkich badań oraz tego, jak się do nich przygotować, znajdziesz na naszej stronie.

Sposób umawiania wizyt i inne informacje

Do Babka Medica umówisz się w wygodny sposób: telefonując pod numer 22 637 50 01, lub też w wygodny sposób poprzez naszą stronę internetową www.babkamedica.pl Większość badań wykonasz u nas także w weekendy! Dzięki temu nie ma konieczności brania dodatkowego dnia wolnego w pracy. Prawda, że wygodne? Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania w punkcie pobrań, wprowadziliśmy możliwość zapisów na określone godziny – pacjenci zapisani mają zawsze pierwszeństwo przed niezapisanymi. Unikniesz wielogodzinnego czekania na czczo i burczenia w brzuchu.

Dodatkowo, W CM Babka Medica możliwa jest płatność kartą, BLIKIEM, gotówką lub za pośrednictwem systemu “MediRaty”. Babka Medica to dogodna lokalizacja – niedaleko centrum handlowego Westfield Arkadia. Dojedziesz do nas autobusem, metrem, tramwajem lub samochodem – dla naszych klientów udostępniamy kilka miejsc parkingowych.

Sposób i szybkość otrzymania wyników

Wyniki badań możesz odebrać osobiście lub upoważnić bliską osobę do ich odbioru. Możemy je w bezpieczny, szyfrowany sposób wysłać je na Twojego maila, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na wizytę, a wyniki otrzymasz w szybszy sposób.

Comments are closed.