Wiadomoto Uroda Jaką kurtkę zimową wybrać?

Jaką kurtkę zimową wybrać?

4 min czytania
0
111
kobieta makijaz zima

Kurtka zimowa to obowiązkowy element garderoby, kiedy na dworze robi się chłodno. Zimowe miesiące wymagają zmiany ubrań na cieplejsze, jeśli nie chcemy marznąć. Panie noszące rozmiar większy niż 40 nie muszą dzisiaj martwić się zakupem kurtki zimowej. W sprzedaży dostępne są ciekawe, modne, a jednocześnie naprawdę ładne modele, wśród których każda kobieta ma szansę znaleźć ten odpowiedni dla siebie.

Jakie kolory kurtek zimowych wybrać?

Kurtki zimowe duże rozmiary to szeroki wybór modeli różniących się kolorem. Nie brakuje tych w czarnym kolorze z uwagi na to, że wiele pań noszących większy rozmiar komfortowo czuje się właśnie w ciemnych ubraniach. Warto jednak pamiętać, że przekonanie o tym, iż kobiety puszyste dobrze wyglądają jedynie w czerni, jest błędne. Panie takie mogą z powodzeniem nosić również inne kolory. To właśnie dlatego kurtki zimowe duże rozmiary to dzisiaj modele w kolorach intensywnych i wyrazistych, ale również delikatnych i pastelowych. Duży wybór kurtek zimowych plus size oferuje między innymi sklep Tono.pl.

Jaką długość kurtki zimowej wybrać?

Panie noszące większy rozmiar, których charakterystyczną cechą sylwetki są szerokie biodra i masywne uda, powinny wystrzegać się krótkich kurtek zimowych. Takie modele uwydatnią bowiem mankamenty sylwetki, sprawiając, że nie będzie ona wyglądała dobrze. Dla takich kobiet zdecydowanie bardziej odpowiednie są kurtki nieco dłuższe. Dostępne są także modele kończące się w połowie uda. One również optycznie ładnie wyszczuplają. Dość ostrożnie należy podchodzić do modeli długich, które sięgają aż do kostek bądź kończą się w połowie łydki. Nie każda sylwetka będzie w takich kurtkach zimowych prezentowała się dobrze.

Kurtki zimowe – podobnie jak inne elementy garderoby – powinny być dopasowane do sylwetki. Tylko wówczas gwarantują świetny wygląd. Warto postawić na model, który tuszuje to, co uznać można za mankament, a podkreśla to, co jest niewątpliwym atutem figury. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku kobiet plus size.

One Comment

  1. Ania

    14 grudnia 2021 at 22:54

    Ja lubie beże więc i taką sobie kupiłam kurtkę