Wiadomoto Uroda Usuwanie rozstępów za pomocą Bloomea

Usuwanie rozstępów za pomocą Bloomea

4 min czytania
0
841
Usuwanie rozstępów za pomocą Bloomea art

Rozstępy są zmorą znacznej większości kobiet. Charakterystyczne białe pręgi występujące na skórze ud, pośladków, brzucha oraz piersi negatywnie wypływają nie tylko na wygląd, ale także i kondycję psychiczną. Prostym sposobem na zniwelowanie widoczności rozstępów są nowoczesne zabiegi kosmetyczne Bloomea. Jakich efektów należy się spodziewać?

Najważniejsze przyczyny powstawania rozstępów

Główną przyczyną pojawiania się na skórze rozstępów jest nagły i szybki jej rozrost, spowodowany rozciąganiem się tkanek w wyniku gwałtownego wzrostu masy ciała. Rozstępu najczęściej pojawiają się u nastolatków w okresie dojrzewania oraz u kobiet w ciąży. Obecnie jedną z bardziej skutecznych metod walki z rozstępami jest bezinwazyjny i bezbolesny zabieg Bloomea.

Bloomea – efekty zabiegu

Zastanawiasz się, jakich efektów zabiegu Bloomea należy się spodziewać? Do przeprowadzenia innowacyjnego zabiegu Bloomea na rozstępy wykorzystuje się profesjonalne urządzenie, pracujące aż w trzech trybach. Pierwszym etapem zabiegu jest dokładne złuszczenie martwego naskórka, kolejny krok opiera się na wtłoczeniu w głąb skóry specjalnego preparatu niwelującego widoczność rozstępów. Finalnym etapem zabiegu jest zintensyfikowanie działania składników aktywnych zawartych w nakładanym preparacie po przez użycie lasera. Bloomea gwarantuje uzyskanie natychmiastowych efektów, które widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów, zaleca się przeprowadzenie całej serii zabiegów, wykonywanych w regularnych odstępach czasowych. Zarówno ilość jak i częstotliwość ich przeprowadzenia ustalana, jest w sposób indywidualny dla każdej Klientki.

Bloomea jest jednym z najbardziej uniwersalnych zabiegów kosmetycznych dostępnych w polskich salonach kosmetycznych. Więcej ciekawych informacji na temat właściwości oraz zastosowania urządzenia Bloomea dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu Bloomea?

Przed przeprowadzeniem każdego profesjonalnego zabiegu kosmetycznego, bezwarunkowo należy wykluczyć wszystkie możliwe przeciwwskazania, które mogły by negatywnie wpływać na rezultaty zabiegu, bądź też zagrażać zdrowiu pacjentki.

Zabieg na cellulit Bloomea nie jest wykonywany u kobiet:

  • zmagających się z nowotworami skóry,
  • posiadających znamiona barwnikowe o niezidentyfikowanym charakterze,
  • z trądzikiem w fazie aktywnej,
  • stosujących terapię antytrądzikową opartą na zastosowaniu specjalistycznych środków farmaceutycznych,
  • stwierdzono obecność nadżerek, a także naczyniaków jamistych,
  • z aktywnymi zakażeniami skóry wywołanymi obecnością wirusów, bakterii oraz grzybów.
Comments are closed.