Wiadomoto Praca Chcesz zlecić pracę, ale nie wiesz gdzie?

Chcesz zlecić pracę, ale nie wiesz gdzie?

5 min czytania
0
1,282
Chcesz zlecić pracę ale nie wiesz gdzie

W sieci znajdziemy wiele serwisów oferujących możliwość umieszczenia ogłoszeń. Dostępne są zlecenia i ogłoszenia różnych osób i firm oferujących swoje usługi. W ogłoszeniach tych można zamieścić informacje o wykonaniu konkretnych prac lub opisujące swoje umiejętności i doświadczenie. Okazuje się jednak, że na większości portali ciężko znaleźć naprawdę dobrego fachowca. Warto wybrać serwis, który specjalizuje się w tego rodzaju ogłoszeniach. Mowa o serwisie zleca.pl, który wyróżnia bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Dzięki temu zarówno wykonawca, jak i zlecający szybko i skutecznie znajdą odpowiednią osobę.

Jak korzystać z serwisu?

Strona serwisu zleca.pl wygląda bardzo przejrzyście, dzięki czemu unikniemy marnowania czasu na długie szukanie. Dzięki zakładce „Kategorie” możemy szybko odnaleźć interesującą nas dziedzinę. Po kliknięciu pojawi się możliwość wyboru województwa oraz dokładniejsze określenie rodzaju usług. Klikając kilka filtrów, zobaczymy więc ogłoszenia fachowców z naszego rejonu. Serwis na tym etapie daje możliwość wyboru zakładki „Zlecenia” oraz „Wykonawcy”. Chcąc podjąć pracę, wystarczy kliknąć „Zlecenia”, a otworzy się lista dostępnych ofert prac w naszej dziedzinie. Szukając fachowca, wybierzmy „Wykonawcy”. Po wejściu w konkretne ogłoszenie możemy zobaczyć efekty pracy fachowca, opis jego umiejętności czy odnośnik do strony internetowej.

Zleca.pl
Zleca.pl

Rejestracja w serwisie

Rejestracja w serwisie nie jest wymagana jeśli chcesz zamieścić zlecenie. Została opracowana w taki sposób, aby każdy mógł ją sprawnie i szybko przejść. Nie wymaga zatem dodawania dużej ilości danych. Wystarczy e-mail i hasło. Po potwierdzeniu naszego adresu e-mail nadejdzie czas na ostatni krok. Zamieścić zlecenie w serwisie można w prosty sposób, wystarczy kliknąć w przycisk dodaj zlecenie znajdujący się obok głównej wyszukiwarki znajdującej się na większości stron serwisu.

Co znajdziemy na portalu?

Portal został stworzony dla osób zlecających konkretne zadania oraz zleceniobiorców. Zleca.pl łączy te dwie grupy w niezwykle prosty sposób, zapewniając szybkość działania. Z pomocą serwisu uda się szybko znaleźć fachowca lub zleceniobiorcę. Znajdziemy ogłoszenia z różnych dziedzin: nauczanie, transport, fotografia, prace domowe, marketing, prawo, IT, księgowość, motoryzacja, prace ogrodowe oraz wiele innych.

Jak dodawać zlecenia?

Niejedna osoba znalazła się na pewno w sytuacji bez wyjścia, która wymaga pilnej wizyty fachowca. Chcąc dodać zlecenie, wystarczy kliknąć „Dodaj zlecenie” i wypełnić wszystkie pola w formularzu. Po wypełnieniu czas na zaakceptowanie ogłoszenia poprzez kliknięcie przycisku „Dodaj”. Do opublikowaniu pozostaje nam czekać na odpowiedź fachowca, który podejmie się zadania. Brzmi bardzo dobrze, prawda? Okazuje się, że skuteczniej, łatwiej i szybciej po prostu się nie da. Warto też wspomnieć, że dodawanie zleceń jest bezpłatne, co jest dodatkowym atutem portalu.

Comments are closed.