Wiadomoto Motoryzacja Jazda testowa Suzuki – sprawdź i podejmij dobrą decyzję

Jazda testowa Suzuki – sprawdź i podejmij dobrą decyzję

5 min czytania
0
411
jazda testowa suzuki

Jazda testowa jest obowiązkowym etapem wyboru nowego samochodu. Warto przecież upewnić się, że dany model rzeczywiście spełnia nasze oczekiwania pod względem czy to funkcjonalności, czy właściwości jezdnych. Nie bez znaczenia jest również sprawdzenie dynamiki konkretnej wersji silnikowej. Jak odbyć jazdę testową Suzuki? To łatwiejsze niż myślisz.

Wybierz model i umów się na jazdę testową Suzuki

Suzuki udostępniło swoim klientom bardzo wygodną formę rezerwowania jazdy testowej. Wszystko załatwimy w 100% online, bez wychodzenia z domu, bez dzwonienia i odwiedzania salonów poszczególnych dealerów. Jedyne, co trzeba zrobić, to wypełnić krótki formularz na stronie https://mmcars.suzuki.pl/auto/jazdy-testowe.

W formularzu podajesz:

 • model samochodu,
 • miasto, w którym chcesz odbyć jazdę testową Suzuki,
 • konkretnego dealera marki,
 • swoje imię i nazwisko,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu.

Możesz również zgłosić konkretne potrzeby, np. chęć odbycia jazdy testowej z całą rodziną – w miarę dostępności aut.

Po wysłaniu zgłoszenia trafi ono do dealera, którego przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i zaprosi Cię na jazdę próbną Suzuki w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dlaczego warto umówić się na jazdę próbną Suzuki?

W ofercie japońskiego producenta znajdziesz kilka modeli, które znacząco różnią się między sobą funkcjonalnością, gamą silnikową czy wyposażeniem. Jeśli na przykład wahasz się pomiędzy Suzuki Swiftem a Suzuki Ignis, to jazda testowa oboma modelami rozwieje wszelkie wątpliwości – sam ocenisz, które auto lepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Jazda testowa Suzuki pozwala również przetestować samochód w różnych warunkach drogowych. Sprawdzisz, jak zachowuje się w ruchu miejskim, w trasie, podczas manewrowania na zatłoczonych ulicach czy parkowania. Będziesz mógł ocenić dynamikę zespołu napędowego, działanie skrzyni biegów, skuteczność klimatyzacji oraz przekonać się, jak bardzo przydatne są systemy wspomagające kierowcę.

Wiele osób podczas jazdy testowej bardzo dokładnie weryfikuje samochód konfrontując go ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami. Na porządku dziennym są sytuacje, w których potencjalni nabywcy pakują do bagażnika rzeczy zabierane na rodzinne wakacje, rowery, sprzęt sportowy czy rzeczy użytkowane w firmie – w ten sposób mogą ocenić, czy dany model rzeczywiście będzie dla nich dostatecznie funkcjonalny.

Podstawową korzyścią z odbycia jazdy testowej Suzuki jest również możliwość przekonania się, które elementy wyposażenia dodatkowego są nam rzeczywiście potrzebne, a z których można zrezygnować, aby obniżyć końcową cenę zakupu. Nierzadko jest tak, że dopiero po jeździe nabywcy decydują się na wyższą wersję wyposażenia, doceniając komfort i bezpieczeństwo gwarantowane przez poszczególne systemy.

Na jazdę testową Suzuki w Katowicach możesz się umówić w salonie autoryzowanego dealera marki – MM Cars. Już teraz zarezerwuj dla siebie dogodny termin.

One Comment

 1. Stefan

  8 lipca 2021 at 09:08

  Świetna sprawa, aby sprawdzić w praktyce jak czujemy się za kierownicą danego samochodu. Podczas jazdy testowej sprawdzamy wygodę oraz komfort jazdy, a także moc pojazdu. Ponadto mamy możliwość samodzielnej oceny wszelkich mankamentów, tak aby nie kupować nowego samochodu w ciemno.