Ślub dla pary młodej jest bardzo ważnym dniem, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Suknia, garnitur, sala weselna czy dodatki nadają całemu przyjęciu charakter. Wiele par, decyduje się również w tym dniu na wynajem odpowiedniego samochodu.

Dlaczego samochód jest ważnym elementem wesela?

Większość z nas, nie raz bawiła się na weselu do białego rana. I jak wiemy, zazwyczaj para młoda, wybiera jakiś motyw wesele, czy kolorystykę. Jedni decydują się na styl klasyczny czy minimalistykę, inni na wesele w stylu retro, boho czy rustykalnym. Oprócz odpowiednich elementów ozdobnych, kwiatów i kolorystyki, można również zdecydować się na wypożyczenie samochodu, który będzie podkreślał motyw przewodni, a także zapewni komfort jazdy i odpowiednią ilość miejsca. Jedną z największych zalet, jest możliwość wypożyczenia praktycznie każdego modelu samochodu. Jedyne co nas może ograniczyć to koszty. Nowoczesne, prestiżowe i zapierające dech w piersiach samochody, nie tylko wpasują się w styl wesela, ale również wzbudza wiele emocji nie tylko u gości. Wynajęcie takiego samochodu może również być świetnym dodatkiem do zdjęć ślubnych.

Jakie są plusy wynajęcia samochodu na wesele?

Dopasowanie samochodu do stylu wesela to jedno, ale warto również wziąć pod uwagę korzyści płynące z wynajmu średnioterminowego samochodu. Dzień wesela dla Pary młodej, powinien być dniem który nie będzie wiązał się z dodatkowym stresem. Dlatego w tym dniu, warto postawić na komfort i wygodę. Wynajęcie samochodu z kierowcą, da nam poczucie że wszystko będzie się toczyć według ustalonego planu. Do zalet wynajmu samochodu na wesele zaliczamy również:

  • Szofer będzie do naszej dyspozycji cały dzień
  • Auto będzie odpowiednio przygotowane
  • Dekoracja będzie spójna z wybraną kolorystyką
  • Większość aut wyposażona jest w barek, tv, stereo
  • Wybrane auto może spełnić marzenia
  • Nie musimy prosić znajomych o wypożyczenie auta

Gdzie wynająć auto do ślubu?

W internecie, możemy znaleźć wiele ogłoszeń dotyczących wynajmu samochodu do ślubu. Wiele osób prywatnych oferuje takie usługi i nie ukrywajmy jest to zazwyczaj tańszy koszt. Jednak z uwagi na bezpieczeństwo, i jakość obsługi tego wyjątkowego dnia, radzimy aby skorzystać z profesjonalnej wypożyczalni samochodów. Takie wypożyczalnie które w danym mieście mają wysoką renomę, najczęściej można wyszukać w katalogach czy na targach ślubnych.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu na wesele?

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na auto sportowe, czy model retro, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów podczas podpisywania umowy. Pierwszą istotną kwestią jest czas wynajmu – warto wybrać odpowiedni wariant np.: wynajem średnioterminowy samochodu czy wynajem długoterminowy samochodu w przypadku wesela dwudniowego. Drugą kwestią jest to, czy wynajmujemy sam samochód, czy decydujemy się również na szofera. Tutaj jednak warto wybrać opcję z szoferem, jeżeli decydujemy się na model, który nie do końca może okazać się prosty w prowadzeniu – np. w przypadku limuzyny. Plusem jest również odpowiedzialność kierowcy za ewentualne szkody. Podpisując umowę należy również zwrócić uwagę, czy cena obejmuje dekoracje, szampana czy usługę szofera. Koniecznie sprawdź stan samochodu osobiście, warto również skorzystać z opinii znajomych, czy tych z internetu.

Ustal konkretne wymagania, a dokładniej cenę, dzień, godzinę, trasę oraz czas trwania usługi. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, należy wpłacić zaliczkę, podpisać umowę w 2 egzemplarzach, a także odebrać pokwitowanie za zaliczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *