Wiadomoto Podróże Wyrwać się do Zakopanego!

Wyrwać się do Zakopanego!

5 min czytania
0
1,025
wyrwac sie do zakopanego

Czujecie zmęczenie pracą, nauką, codziennymi obowiązkami? Chcecie odpocząć, ale czas pozwala tylko na wolny weekend? Ten zaś wypada w takim razie wykorzystać w całości, jak najprzyjemniej, by siły odnowić, coś nowego przeżyć i zobaczyć. Poczuć znowu odrobinę luzu, relaksu, wewnętrznego spokoju. Jedźcie więc do Zakopanego!

Odpoczynek aktywny …

Nie jest problemem jechać gdzieś i zrobić coś. Ale bywa nim takie wybranie miejsca i atrakcji, by faktycznie poczuć się usatysfakcjonowanym. Wiedzieć, że w pełni wykorzystaliście możliwości, tak krótkiego przecież, wolnego czasu. Można spędzić go leniwie, spokojnie, na zupełnym luzie, koncentrując się na nie robieniu niczego. Można. Każdy tak czasem lubi. Ale to równie dobrze może poczekać do wieczora. Zaś dzień warto spędzić aktywnie, poruszać się na świeżym powietrzu, wprawić w ruch zastałe mięśnie, poczuć zmęczenie i satysfakcję z własnego wysiłku.

A akurat Zakopane i okolice stanowią doskonałe miejsce do takich przeżyć. Dają bowiem dużo możliwości, oferują różnorakie atrakcje, dostosowane do wieku, kondycji, budżetu. Widać to najlepiej po rozpiętości oferty dostępnej na https://www.mountain.pl. Są tam przeróżne propozycje rozrywki na świeżym powietrzu. Od najprostszych, jak wędrówki po górach, szalenie popularne ostatnio wycieczki rowerowe, zachęcające do rywalizacji pola paintballowe, rajdy na quadach czy rafting na Dunajcu. Jest tego dużo. Naprawdę dużo. A czasu nadal mało…

Czytaj  także: 15 miejsc w Zakopanem które warto odwiedzić

… ale zorganizowany

No właśnie. Dla tych, którzy mają mało czasu, dosłownie dzień, przygotowana jest specjalna oferta. Dzięki niej nie trzeba się już martwić co robić, gdzie zdążyć, na kiedy się i z kim umówić. To wszystko jest pozostawione na barkach organizatora. I dobrze. Nie pozostaje nic, jak tylko rozkoszować się dobrze wypełnionym dniem. Oczywiście w granicach rozsądku, czyli najpierw śniadanko i kawa, a wieczór nadal do dyspozycji. W końcu Zakopane by night również warte jest poznania.

Co więc w planie? Oferta pod nazwą Summer Adventure DAY, dostępna na https://www.mountain.pl/oferta/quady-rafting/, to połączenie dwóch z ulubionych atrakcji Zakopanego. Jedną z nich jest wycieczka górska na quadach, drugą zaś spływ Dunajcem na pontonach. Lub tratwach, jeśli nie czujecie się na siłach – ale pontony na pewno są bardziej widowiskowe i „aktywne”. Pod opieką przewodnika i instruktora, by wypoczynek był jednocześnie bezpieczny, Quady poniosą was z warkotem przez drogi leśne, poprowadzą duktami, między smrekami, z widokiem na hale i wierchy. Czyli połączą piękno przyrody z siłą maszyny.

A rafting po Dunajcu to nic innego, jak spływ jedną z najpiękniejszych górskich rzek, z niezapomnianym i unikalnym na skalę światową przełomem. Z pluskiem fal, szmerem nurtu, wodą niosącą między skałami od setek i tysięcy lat niezmiennie górującymi nad rzeką…
Skuście się. To tylko jeden dzień. Wykorzystajcie go maksymalnie. Letnia przygoda czeka.

Comments are closed.