Wiadomoto Uroda Modne fryzury i koloryzacje w 2020r – galeria

Modne fryzury i koloryzacje w 2020r – galeria

8 min czytania
1
15,440
Modne fryzury i koloryzacje na 2020 rok

Rok 2020 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie? Nowe hity modowe, hity muzyczne, a także hity odcieni na włosach! Trendy 2020 roku będę przede wszystkim promowały naturalność.

Koloryzacje włosów 2020

Wszystkim kobietom jest znana technika farbowania „baleyazh„, która była już popularna kilkanaście lat temu. Po czasie jednak każdy mógł zauważyć, że ta wersja koloryzacji przestała być modna, a w świat włosów weszły nowe trendy, którymi było ombre i sombre, oraz pasemka typu baby lights. Lecz czujni na pewno zdążyli zauważyć, że od kilku sezonów baleyazh powraca do trendów, jednak w dużo naturalniejszym wydaniu. Włosy w 2020 roku mają być nieprzerysowane i podkreślać naturalną urodę! Dlatego styliści proponują modne farbowanie włosów dla kobiet, przedstawione w technice ombre i sombre, balayazh, shatush’, bebilayts, naturalny, różowy blond, popielaty, biały blond.

Sombre i ombre – czym się różni?

Ombre polega na kontrastowym farbowaniu włosów – rozjaśnionych na końcach, a ciemniejszych od skóry głowy. Taki efekt naturalnego odrostu był na topie przez kilka ostatnich sezonów.

Efekt Sombre to stonowana, łagodniejsza wersja dotychczasowego Ombre. Nazwa Sombre powstała ze zlepku angielskiego słowa soft (łagodny, delikatny) i znanego wszystkim Ombre – z francuskiego cień. Sombre to delikatniejsza, bardziej subtelna i mniej kontrastowa wersja trendu Ombre. Daje efekt bardziej naturalny, jakby muśnięty słońcem. Włosy na końcówkach są jaśniejsze, jednak nie tak mocno jak w przypadku Ombre. Efekt Sombre rozświetla twarz, modeluje fryzurę i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie.
Ponieważ głównym trendem 2020 roku w kolorowaniu naszych włosów jest i naturalność, to koloryzacja ombre i sombre w pełni mu odpowiadają.

Modne fryzury – powrót baleyazh’u?

Modnego w nadchodzącym sezonie baleyage’u nie można mylić z pasemkami – dobrze wykonany baleyage opiera się na nakładaniu pędzelkiem farby o różnych odcieniach, które dopasowane są do koloru naszych włosów (różnica nie powinna przekraczać 3 tonów). Znany stylista z Chicago, Rex Jimieson, na początek roku 2020 proponuje subtelne odcienie, które łączą się ze sobą w perfekcyjnie naturalną całość.

Biały blond hitem 2020?

Jednym z większych trendów oraz modniejszych kolorów na naszych włosach będzie biały blond. Jednak tak zimny odcień nadaje się do jasnowłosych dziewczyn – nie dla brunetek. Niestety, ale w przypadku ciemnowłosej dziewczyny ciężko będzie uzyskać pożądany efekt.

biały blond
biały blond

Biały blond nada naszemu wyglądowi świeżości oraz nowości. Ten kolor zdecydowanie uwydatnia i podkreśla rysy twarzy. Jednak trzeba pamiętać, że taka koloryzacja nie jest dla każdego.

Różowy blond?!

Popularnym i istotnym kolorem włosów będzie także różowy blond. Ta koloryzacja wygląda delikatnie i niesamowicie słodko, nadając obrazowi miękkości. Jednak ten kolor także będzie lepszy dla kobiet o jasnych włosach, które na pewno osiągną pożądany efekt. Ponadto trzeba pamiętać, że taki odcień na włosach wymaga starannej pielęgnacji.

Skoro koloryzacje mamy za sobą, to co z naszą fryzurą w 2020 roku?

Styliści już zdążyli przygotować dla kobiet dziesiątki propozycji modnych fryzur. Niespodzianką dla wielu pewnie będzie powrót sprężystych loków, które w czasach młodości kochały nasze mamy. Loki na nowo pojawiają się w świecie mody, zachwycają objętością, lekkością oraz każdemu dodają nuty szaleństwa. Zaraz obok naszych loków królować będą wszelakie spinki i opaski, które codziennemu lookowi dodają blasku i elegancji.

W trendach znalazły się także francuskie warkocze, kultowy bob, który swoją drogą od wielu sezonów nie wychodzi z mody oraz nisko upięte kucyki.

Z serca możemy polecić wszystkim paniom oraz panom salon Brocante w Rybniku, w którym są wykonywane najmodniejsze stylizacje włosów. Personel na bieżąco szkoli się w obecnych trendach, służą pomocą oraz dobrą radą każdemu klientowi.

One Comment

  1. Ola.henna

    19 grudnia 2019 at 15:54

    Modne staje się hennowanie osobiście mogę polecić Hennę Sahara Tazarine. Instrukcja hennowania : https://henna.com.pl/sahara-tazarine/