Wiadomoto Dom Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka? Proponujemy wystrzałowe urodziny w Krakowie!
Dom

Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka? Proponujemy wystrzałowe urodziny w Krakowie!

10 min czytania
0
169
kobieta w sluchawkach na strzelnicy

Kilka razy w roku każda osoba będąca w związku z chłopakiem staje przed tym samym dylematem – co kupić mu w prezencie. Nieważne, czy okazją jest Dzień Chłopaka, imieniny, urodziny, rocznica związku czy Gwiazdka. Problem niestety jest zawsze taki sam. Przychodzimy więc z pomocą. W tym artykule postaramy się przeanalizować najciekawsze pomysły na prezent dla chłopaka. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą dokonacie właściwego wyboru, a wasz ukochany będzie czuł się wyróżniony i usatysfakcjonowany.

A co z prezentem dla brata, taty, wujka lub dziadka? Czy te pomysły też się sprawdzą?

Odpowiedź na to pytanie brzmi – oczywiście. Po pierwsze, nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to tak na prawdę duże dzieci. Dobry prezent ucieszy więc chłopaka w każdym wieku. Czasem nawet bywa tak, że starsi doceniają je jeszcze bardziej. Nie skupiaj się więc tak bardzo na wieku osoby obdarowywanej, a bardziej na jej zainteresowaniach i ulubionych aktywnościach. Ten prezent ma cieszyć, pomóc się zrelaksować, rozwijać i powodować na twarzy uśmiech. W końcu dajemy go od serca.

Zaskocz chłopaka oryginalnym pomysłem – nie daj się nudzie!

Skarpetki, książki, śmieszna bielizna… To wszystko już było. Na pewno zdarzyło ci się, z braku pomysłu, kupić tacie czy chłopakowi szczoteczkę do zębów. Niestety takie prezenty nie zasługują na miano podarku pomysłowego. Zastanów się więc, na co bliska ci osoba nie ma czasu, o czym marzy lub co może ją zrelaksować. Przychodzimy dzisiaj z pomysłem być może nowym, ale na pewno przez nas dobrze sprawdzonym – są to zorganizowane urodziny na strzelnicy. Niemal każdy chłopak lubi strzelać z broni. Każdy też lubi spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi, rodziną czy ukochaną osobą. Zorganizowanie urodzin na strzelnicy to strzał w dziesiątkę. Impreza tam zorganizowana pomieści kilka osób, a także spowoduje przypływ adrenaliny. Nie będzie czasu na nudę.

Czy impreza urodzinowa na strzelnicy jest bezpieczna? Co z osobami niedoświadczonymi?

Odpowiedź na to pytanie rozważmy na przykładzie. Skupmy się na konkretnej strzelnicy. Niech będzie to znana nam i lubiana strzelnica Shooting Range Kraków – Cracow Shooting Academy. Skupmy się na niej również z tego powodu, że jest dobrym, reprezentatywnym przykładem tego typu obiektu w dużym mieście. Kraków takim miastem zdecydowanie jest. Wracając do tematu, odpowiedzmy na pytanie, jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa w takim miejscu. Otóż na strzelnicy podczas całego wydarzenia czuwa wykwalifikowana grupa instruktorów. Ich liczba zależy oczywiście od wielkości grupy uczestniczących.

Co należy wiedzieć, aby móc zacząć bezpiecznie strzelać z broni? Czy instruktorzy o tym powiedzą?

Instruktorzy na początek tłumaczą wszystkie zasady bezpieczeństwa. Następnie pokazują, jak należy trzymać broń, jak naciskać na spust i co robić, by nie doświadczyć uszczerbku na zdrowiu. Dalej opowiadają o broni, z której grupa będzie korzystać. Ostatecznie asystują każdemu uczestnikowi wydarzenia podczas strzelania, pomagając w razie potrzeby i zmieniając magazynek. Spokojnie więc na strzelnicę mogą wybrać się osoby niedoświadczone. Przecież zawsze musi być ten pierwszy raz.

Cracow Shooting Academy – jak wygląda ich oferta urodzinowa?

Strzelnica Cracow Shooting Academy jest znanym tego typu obiektem na arenie krakowskiej. Wyróżnia się pomysłami na organizację wydarzeń, ale również wykwalifikowaną kadrą i bezpieczeństwem podczas strzelania. Organizacja urodzin figuruje w ich ofercie i wiemy, że skorzystało z niej już wielu zadowolonych klientów. Oprócz imprez urodzinowych na tej strzelnicy można zorganizować także między innymi wieczór kawalerski, szkolenia czy wyjścia integracyjne. Podczas urodzin wraz z przyjaciółmi możecie zabawić się w turniej strzelecki. Jeśli natomiast nie przepadacie za rywalizacją, możecie po prostu cieszyć się z czasu spędzanego razem. Planując imprezę pamiętajcie, że obowiązkiem organizatora jest wybór pakietu broni, która będzie dostępna podczas spotkania. Cracow Shooting Academy pozwala wybierać z przygotowanej oferty, ale też dostosowuje się do życzeń klienta. Przekonaj się sam!

Czy taka impreza może być niespodzianką dla jubilata? Czy uda się ją utrzymać w tajemnicy?

Oczywiście urodziny na strzelnicy to pomysł na idealną imprezę-niespodziankę dla Twojego chłopaka. Skontaktuj się z jego najbliższymi przyjaciółmi i zaproponuj im takie spędzenie wspólnego czasu. Następnie wybierzcie pasujący dla wszystkich termin; najlepiej, jeśli będzie to po prostu dzień urodzin twojego mężczyzny lub weekend po nim. Dalej dopilnuj, aby twój ukochany nie zaplanował sobie nic na ten dzień. Jest to istotne, bowiem pozwala uniknąć kłopotliwych sytuacji. Zarezerwuj wybrany termin i porę w strzelnicy. W Cracow Shooting Academy możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub osobiście. Na ich stronie jest także dostępny formularz kontaktowy, dzięki któremu również możesz dokonać rezerwacji. Ostatnim krokiem jest wysłanie twojego lubego w okolice strzelnicy w wybranym terminie, aby mogli przejąć go przyjaciele – i gotowe. Wspaniała impreza urodzinowa, której twój chłopak nie zapomni nigdy, właśnie się zaczyna!

Comments are closed.