Chcesz zabezpieczyć swój pojazd przed złodziejami i – w przypadku kradzieży – odzyskać nawet w ciągu doby od zgłoszenia zdarzenia? Wystarczy, że wybierzesz niezawodny system radiowy IKOL SVR. To właśnie on pozwala nie tylko na skuteczną ochronę auta, ale też oferuje wiele innych udogodnień.

Współcześnie na rynku znaleźć można szeroki wybór zabezpieczeń, które umożliwiają otoczenie aut ochroną antykradzieżową. Aby zagwarantować sobie spokój i móc cieszyć się swym samochodem przez lata, nie wystarczy jednak wybrać pierwszej lepszej oferty. Zawsze należy dokładnie przemyśleć wszystkie plusy i minusy różnego rodzaju metod ochrony pojazdu.

Mechaniczne zabezpieczenia aut to przeżytek

Być może wciąż, słysząc o mechanicznych zabezpieczeniach aut, myślisz, że zaoferują Ci one pewność i niezawodność. Jeśli tak uważasz – niestety, musimy wyprowadzić Cię z błędu.

Trzeba zauważyć, że tego rodzaju zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu nie stanowi już problemu dla coraz zuchwalszych złodziei, którzy potrafią złamać każdą blokadę. Kradzieże „na walizkę” czy „na Gameboya” stają się jednymi z najpopularniejszych sposobów na  przejęcie cudzego samochodu.

Radiowa ochrona pojazdu – bo GPS to nie wszystko

Systemy GPS to narzędzia, bez których trudno wyobrazić sobie dziś życie. Są one używane praktycznie wszędzie. Dzięki nim możliwe jest przybycie na umówione spotkanie, znalezienie niesfornego zwierzaka czy sprawdzenie aktualnej lokalizacji auta.

Wielu ludzi wciąż wierzy w to, że lokalizator GPS do samochodu pomaga namierzyć pojazdy po kradzieży. Tak niestety nie jest, ponieważ został on stworzony w zupełnie innym celu. Jedynym skutecznym systemem, pozwalającym na szybkie znalezienie i zwrócenie właścicielowi jego własności, jest wspomniany już system radiowy IKOL SVR.

Nawet samochody keyless (z systemem bezkluczykowym), które są dziś niezwykle proste do zabrania właścicielowi, mogą zostać natychmiastowo odnalezione dzięki umieszczonemu w aucie modułowi IKOL SVR.

Jak działa antykradzieżowy system radiowy?

Antykradzieżowy system radiowy IKOL SVR jest dostępny w 3 wersjach:

  • IKOL SVR Standard – czyli pełna radiowa ochrona przez całą dobę, na terenach Polski i Europy. Ten wariant nie posiada usługi GPS – nie przesyła lokalizacji użytkownika do systemu IKOL i jest nieaktywny do momentu zgłoszenia kradzieży
  • IKOL SVR Alarm – oprócz wszystkiego, co zostało wymienione przy poprzedniej wersji systemu, jest tu również dostępna możliwość zdalnego uzbrajania alarmu i ustawiania alertów dotyczących auta.
  • IKOL SVR Sky – to najbardziej bogaty pakiet IKOL SVR. Oferuje nie tylko ochronę radiową, alarmy i alerty, ale też szereg możliwości charakteryzujących lokalizatory GPS. Możesz z niego korzystać na co dzień. Z nim sprawdzisz swoją lokalizację, przejrzysz historię przejazdów, wygenerujesz raporty i ustawisz wiele innych, niezwykle przydatnych usług.

Czym jest IKOL SVR?

System IKOL SVR jest dostępny w postaci urządzenia, które certyfikowany instalator IKOL ukrywa w aucie, w miejscu nieznanym nawet właścicielowi.

Jedynie wariant Sky posiada GPS-a i może być użytkowany na co dzień. Dwa pozostałe warianty pozostają uśpione.

Jeżeli pojazd zostanie skradziony – powinieneś jak najszybciej zadzwonić do Centrum Operacyjnego IKOL, dostępnego także w niedziele i święta, przez 24 godziny na dobę. Po przyjęciu zgłoszenia, Centrum Operacyjne uruchamia moduł, a grupy poszukiwawcze i policja wyjeżdżają na akcję odzyskania samochodu.

Warto podkreślić, że IKOL SVR jest niezagłuszalny nawet przez najlepsze zagłuszarki i działa również w takich miejscach, jak metalowe baraki, garaże czy tunele. Wszystko dzięki własnej częstotliwości, która czyni moduły IKOL SVR niezależnymi od ogólnie dostępnych sieci telekomunikacyjnych.

Z IKOL SVR możesz zatem zapomnieć o niepokoju związanym z utratą samochodu. W przypadku IKOL SVR masz również szansę skorzystać z funkcji, które oferowałby Ci wysokiej jakości lokalizator GPS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *