Wiadomoto Motoryzacja Żarówki LED od Market-LED: Wydajne i trwałe rozwiązanie dla świateł mijania i drogowych!

Żarówki LED od Market-LED: Wydajne i trwałe rozwiązanie dla świateł mijania i drogowych!

8 min czytania
0
35
oswietlenie led w samochodzie

W ostatnich latach coraz więcej świadomych kierowców decyduje się zamontować oświetlenie LED do samochodu. Dotyczy to również świateł mijania i drogowych. Za inwestycją w wysokiej jakości żarówki LED przemawia kilka argumentów. To m.in. wydłużona żywotność oświetlenia oraz jego lepsza barwa. Szeroką ofertę profesjonalnych produktów z tej kategorii przygotowano w sklepie Market-LED. Zapraszamy do zapoznania się z jego asortymentem.

Co przemawia za montażem żarówek LED w oświetleniu zewnętrznym auta?

Jest kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup i montaż żarówek i lamp LED w oświetleniu zewnętrznym samochodu. Przede wszystkim nowoczesne produkty tworzone w technologii LED są bardziej wytrzymałe i odporne na intensywną eksploatację. Dzięki temu gwarantują wydłużoną żywotność. Co za tym idzie, jako kierowca nie musisz tak często wymieniać żarówek. Wpłynie to korzystnie zarówno na Twoją wygodę, jak i bezpieczeństwo. Ponadto wybór dobrej jakości żarówek LED do świateł mijania i drogowych może też wiązać się z realną oszczędnością pieniędzy. 

Pod względem bezpieczeństwa warto zwrócić uwagę na to, że innowacyjne lampy LED gwarantują wysokiej jakości światło o klarownej barwie. Jest ono widoczne z daleka, dzięki czemu Twój samochód szybko zostanie zauważony przez innych uczestników ruchu drogowego, w tym m.in. pieszych i rowerzystów. Wszyscy na tym skorzystają. Dodatkowym atutem oświetlenia LED jest to, że pobiera ono mniej prądu od klasycznych rozwiązań. Dzięki czemu stanowi ono mniejsze obciążenie alternatora. Testy dowodzą, że stosowanie żarówek LED może zmniejszyć spalanie paliwa nawet o 0,3 litra na każde 100 kilometrów. To kolejny argument, który przemawia za tym, aby zmodernizować oświetlenie w swoim samochodzie. 

Jakie żarówki do świateł drogowych wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie żarówki do świateł drogowych wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Wszystko dlatego, że różne modele mogą pełnić funkcję zarówno świateł mijania, jak i drogowych. Ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika, w tym modelu posiadanego przez niego pojazdu. Na rynku dostępne są m.in. żarówki dwuwłóknowe, które jednocześnie mogą być wykorzystywane jako światła mijania i drogowe. Przykładami tego typu żarówek są m.in.: H4, H1, H2, HB3, HB4. 

Alternatywą pozostają modele jednowkłóknowe, które mogą pełnić funkcję światła mijania lub światła drogowego. Wśród nich wymienia się m.in.: HB5, H7, H9, H11. Model z oznaczeniem HIR2 to żarówka świateł mijania, a model H15 to żarówka świateł drogowych i dziennych. Choć tych oznaczeń jest naprawdę sporo, to jednak zakup wcale nie jest skomplikowany. Przed jego finalizacją warto sprawdzić zastosowanie danego modelu lub skonsultować to ze specjalistą. Wszystko po to, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo i wygodę. 

Czym powinno charakteryzować się dobre oświetlenie?

To, jaka żarówka do świateł mijania lub drogowych będzie odpowiednia, zależy od kilku czynników. Każdorazowo warto dokonać dobrej analizy i wybrać produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wydajnością i trwałością. Będzie to miało duże znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa Twojej jazdy niezależnie od tego, czy poruszasz się po mieście, czy jeździsz w dalsze trasy. 

Co znajdziesz w Market-LED?

Poszukując wysokiej jakości oświetlenia LED do samochodu, warto sprawdzić ofertę sklepu Market-LED. To miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in.: żarówki drogowe LED, halogeny oraz zestawy oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Eksperci Market-LED dbają o to, aby każdy pojedynczy produkt charakteryzował się wysoką jakością wykonania, dobrymi parametrami technicznymi i długą żywotnością. Wszystko po to, aby zadbać o bezpieczeństwo kierowców i innych uczestników ruchu drogowego. 

Na bazie wieloletniego doświadczenia specjaliści Market-LED przygotowali dla Ciebie tylko najlepsze produkty na rynku. Dostępne są w atrakcyjnych cenach i z krótkim terminem realizacji zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu oraz do zakupów bezpośrednio na https://market-led.pl/

One Comment

  1. leasing maszyn rolniczych

    4 lipca 2023 at 09:55

    Myślę, że dobrą opcją jest też wzięcie pojazdu w leasing. Akurat ja będę chciał na dniach wziąć w leasing maszyny do siebie do firmy i już nawet znalazłem świetną ofertę

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *