Wiadomoto Dom Butelka filtrująca towarzyszy ci każdego dnia? Pamiętaj o regularnej wymianie filtrów!
Dom

Butelka filtrująca towarzyszy ci każdego dnia? Pamiętaj o regularnej wymianie filtrów!

4 min czytania
0
487
woda filtr butelka

Wiesz już, jak bardzo zmieniło się twoje życie dzięki butelce filtrującej, dlatego zawsze masz ją przy sobie? Doskonale! Pamiętaj jednak o regularnej wymianie filtra. Znajdziesz go bezpośrednio na stronie producenta lub wpisując w wyszukiwarce hasło „wkład do butelki dafi”.

Uzupełnienie każdej aktywności? Butelka z filtrem!

Niezależnie od tego, czy planujesz trening na świeżym powietrzu czy wypad na biwak poza miasto, nie zapomnij spakować butelki wielokrotnego użytku! Jak wiesz, odpowiednie nawodnienie zapewnia ci odpowiedni rozwój, a dzięki butelce filtrującej możesz sięgnąć po smaczną wodę zawsze, gdy poczujesz pragnienie. Butelka z filtrem jest wyjątkowo poręczna, lekka i wygodna, dlatego nawet nie zauważysz, że masz ją przy sobie. Jej działanie jest nie tylko skuteczne, ale i wyjątkowo proste! Wlewasz wodę kranową do butelki filtrującej, a filtr zajmie się resztą. To również dobry moment, aby skupić się właśnie na filtrze do butelki.

Filtr węglowy jest naturalny, wykonany w 100% z łupin kokosa. Wydajność jednego filtra wynosi ok. 150 l wody miesięcznie (zastępuje 300 półlitrowych jednorazowych opakowań). W jakiś sposób działa? Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny zapach i smak chloru, jednocześnie pozostawiając niezmienną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (m.in. magnez i wapń). W Internecie znajdziesz różne filtry, w różnych kolorach, ale jak znaleźć ten najwłaściwszy? Wpisz w wyszukiwarce hasło: „wkład do butelki dafi”lub kup go bezpośrednio na stronie producenta. Dzięki temu masz pewność, że sięgasz po produkt najwyższej jakości oraz skuteczności! Pamiętaj o regularnej, comiesięcznej wymianie filtrów i czerp z pełni możliwości butelki filtrującej.

Korzystanie z butelki z filtrem może zmniejszyć liczbę odpadów (zniwelujesz lub ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań), bezpośrednio przyczynić się do ochrony środowiska, ale i pomóc w oszczędzaniu pieniędzy.

Na koniec krótkie podsumowanie – gdzie może przydać ci się butelka filtrująca?

  • podczas treningu (niezależnie od tego, czy trenujesz rekreacyjnie, czy zawodowo),
  • na spacerze,
  • w pracy (długi dzień w biurze, butelka filtrująca zadba o odpowiedni poziom nawodnienia),
  • na uczelni,
  • w szkole,
  • podczas wakacji (bo przecież nawet podczas wypoczynku warto zadbać o odpowiednie nawodnienie).

Masz już swoją butelkę filtrującą i szukasz do niej filtra? Wpisz w wyszukiwarce wkład do butelki dafi lub kup go bezpośrednio na stronie producent dafi.pl/butelka-filtrujaca/!

Comments are closed.