Wiadomoto Dom Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci
Dom

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci

5 min czytania
0
120
dziecko w kamizelce odblaskowej

Wieczory zaczynają się naprawdę wcześnie, niekiedy już chwilę po południu zaczyna zmierzchać. W takich warunkach nasze pociechy wracają ze szkół, z zajęć dodatkowych, od kolegów. W szare, zimowe popołudnia widoczność pieszych na drodze znacznie się pogarsza, jest wręcz znikoma. Wiadomo także, że dzieci bywają bardzo impulsywne – jeżeli zobaczą po drugiej stronie ulicy kolegę lub koleżankę, mogą nie zachować należytej ostrożności. Wielu rodziców zadaje sobie pytanie: jak mogę poprawić bezpieczeństwo mojego dziecka? Jak zapewnić mu odpowiednią widoczność na drodze? Czy mały odblask przy plecaku na pewno spełni swoją funkcję?

Dlaczego odblaski są ważne? Ponieważ nawet niewielki odblask może znacząco poprawić bezpieczeństwo najmłodszych. Jednak istotne jest, żeby były to odblaski dobrej jakości. Odblaski Refloactive dostępne w markowym sklepie Polarfox są pokryte specjalną, certyfikowaną folią odblaskową, ale to nie wszystko. Wykonane są metodą druku pod folią, tak, aby nic nie zasłaniało powierzchni odblaskowej. Dzięki temu odblaski dla dzieci nie tylko są bardzo wytrzymałe, ale również widoczne aż z 300 metrów! To na pewno sprawi, że Twoja pociecha zostanie dostrzeżona przez wszystkich pozostałych uczestników ruchu drogowego, a co za tym idzie, będzie bezpieczniejsza.

Jaki odblask wybrać? Sklep Polarfox daje naprawdę dużo możliwości. Dostępne są odblaskowe breloki – miękkie, sztywne, w kształcie chwostu, które łatwo można przyczepić do plecaka, odblaskowe naklejki na ubranie i na rower, klipsy odblaskowe, odblaskowe kamizelki dla dzieci – wybór jest ogromny! W sklepie Polarfox znajdziesz setki produktów odblaskowych od Refloactive i z pewnością znajdziesz coś, co spodoba się Twojemu dziecku, a zarazem poprawi jego widoczność na drodze. Dostępne są nawet urocze, pokryte odblaskową folią maskotki, które każdemu przypadną do gustu.

Oprócz oczywistego narażania się na niebezpieczeństwo ze strony samochodów w przypadku, gdy nie mamy na sobie odblasków, możemy również zapłacić mandat. Poza terenem zabudowanym należy być wyposażonym w odblaski, w przeciwnym wypadku policja może nałożyć na nas karę pieniężną. To kolejny powód, dla którego lepiej już dzisiaj zaopatrzyć swoje dziecko w odblaski Refloactive ze sklepu Polarfox z certyfikowaną folią odblaskową. Tych odblasków nie przegapi również policja.

Gdzie można kupić odblaski Refloactive? Sklep internetowy Polarfox.com.pl jest bardzo prosty w obsłudze i ulubione odblaski zamówisz do domu nawet za pomocą telefonu. Nie musisz zakładać konta, wystarczy podać dane do wysyłki, abyś nie musiał więcej obawiać się o swoje dziecko wracające wieczorami. Z odblaskami Refloactive będzie widoczne i bezpieczne.

Comments are closed.